Szkolenia

Szkolenia ważne dla branży dźwigowej

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za zakup podręczników: "Dźwigi hydrauliczne" i "Dźwigi elektryczne. Podstawy budowy, zasada działania."

Mamy nadzieję, że oba podręczniki są pomocnym narzędziem w codziennej pracy w branży dźwigowej.

Mamy świadomość, że szereg zawartych w nich informacji może wymagać wyjaśnienia bądź pogłębienia lub aktualizacji.

W związku z powyższym przygotowujemy dla Państwa, naszych czytelników szkolenie mające na celu rozwinięcie zagadnień omówionych w ww. podręcznikach.

Poprzednie przeprowadzone przez nas szkolenia dot. ww. tematyki spotkały się bardzo dobrym odbiorem przez Państwa. Jesteśmy również głęboko przekonani iż przygotowywane obecne szkolenie przyniesie Państwu wymierną korzyść.

Przewidywany termin szkolenia: październik/listopad 2022r.

Przewidywana forma szkolenia: stacjonarna/hybrydowa.

Przewidywany czas szkolenia: szkolenie jednodniowe.

Aby szkolenie bardziej dopasować do Państwa oczekiwań uprzejmie prosimy o przesłanie proponowanych przez Państwa zagadnień, które wymagałyby dodatkowego omówienia oraz pytań/problemów z tym związanych mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 14 dni od daty otrzymania niniejszego maila.

Prosimy również o przesłanie w tym samym terminie Państwa deklaracji o zainteresowaniu udziałem w planowanym szkoleniu.

Dla nabywców ww. podręczników przygotowujemy atrakcyjną ofertę cenową za udział w szkoleniu, o których poinformujemy osoby zainteresowane do 31 sierpnia br.

Z poważaniem
Tadeusz Popielas
Sekretarz Generalny PSPD