I Międzynarodowe Targi Dźwigów, Komponentów i Technologii Transportu Pionowego
1-3 października 2024
Expo XXI Warszawa

Zapraszamy: liftexpo.pl

Hasło przyświecające targom to: Dostępność, bezpieczeństwo, efektywność energetyczna

Dostępność: Dostępność oznacza łatwy i sprawny dostęp do potrzebnych zasobów, usług i infrastruktury. W kontekście transportu pionowego, takiego jak windy i dźwigi, dostępność oznacza zapewnienie łatwego i niezawodnego dostępu dla wszystkich osób, niezależnie od ich umiejętności czy potrzeb. Innowacyjne rozwiązania technologiczne mogą pomóc w zapewnieniu dostępności dla wszystkich użytkowników.

Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem we wszystkich aspektach życia. W przypadku dźwigów, zapewnienie bezpieczeństwa obejmuje nie tylko bezpieczne podróże dla pasażerów, ale także bezpieczne użytkowanie oraz utrzymanie urządzeń. Regularne przeglądy, odpowiednie szkolenie personelu i stosowanie najnowszych technologii mogą znacząco przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w transporcie pionowym.

Efektywność energetyczna: W obliczu zmian klimatycznych i rosnących kosztów energii, efektywność energetyczna staje się coraz ważniejsza. W branży dźwigowej, innowacje mające na celu zmniejszenie zużycia energii i minimalizację wpływu na środowisko naturalne są kluczowe. Rozwiązania takie jak inteligentne sterowanie, optymalizacja zużycia energii oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii mogą przyczynić się do zrównoważonego rozwoju transportu pionowego.

Dostępność, bezpieczeństwo i efektywność energetyczna to nieodłączne elementy współczesnego społeczeństwa. Poprzez innowacje i świadome działania, możemy budować bardziej zrównoważone i przyjazne środowisko dla wszystkich.

W Polsce dynamika wzrostu liczby wind oraz zaangażowanie branży dźwigowej zaowocowały stworzeniem wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy wszystkich profesjonalistów związanych z rynkiem dźwigowym, deweloperów, zarządców nieruchomości, inżynierów oraz architektów.

Targi Branży Dźwigowej „Lift Expo Poland” to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży dźwigowej, co jest kluczowe dla firm chcących utrzymać konkurencyjność na rynku. Udział w tym wydarzeniu umożliwia bezpośrednie nawiązanie kontaktów biznesowych z producentami, dostawcami oraz potencjalnymi klientami, co może przyczynić się do rozwoju i ekspansji firmy. „Lift Expo Poland” oferuje również bogaty program konferencji i warsztatów, dzięki czemu uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności branżowe.

Źródło: liftexpo.pl

Program konferencji 1-3 października 2024 r.

Dzień 1 (1 października 2024)

"Perspektywy rozwoju branży dźwigowej"

Referaty programowe:

  • Prezydent ELA (European Lift Association)
  • Massimo Bezzi - Prezydent EFESME (the European Federation for Elevator Small and Medium-sized Enterprises) - the technical and regulatory activities EFESME is developing at the European level thanks to our experts, at the standardisation level and beyond, and on our institutional activities to support EFESME members.
  • Lidia Godlewska-Carmona – Deputy Head of Unit – engineering industries, European Commission DG GROW

Dzień 2 (2 października 2024)

Czytaj Konferencja: Dźwigi zabytkowe i nowe dźwigi w obiektach zabytkowych

Referaty programowe:

  • Możliwości zachowania wartości zabytkowej dźwigów- p. dr Katarzyna Pietrzak -Król ca 30 min
  • Modernizacje dźwigów zabytkowych (Zamek w Łańcucie, zamek w Mosznej i inne obiekty z Warszawa, Kraków, Lublin, Bydgoszcz, Wrocław) – p. Leszek Fidelus ca 30 min.
  • Nowe dźwigi w obiektach zabytkowych – wyzwania i problemy (Warszawa: Szara Willa, Pałac Kazimierzowski, Zachęta; Kraków: Wawel, Sukiennice, Arsenał, Collegium Novum UJ; Wrocław: Oper, Uniwersytet i.in.) - Rafał Jeżowski ca 2x45 min
  • Temat zgłoszony przez środowisko konserwatorów zabytków i architektów. ca 30 min
  • Integracja modeli informacyjnych (BIM) w procesie zarządzania i eksploatacji obiektów budowlanych – Paweł Łaguna – Managing Director Swissroc Building Intelligence

Dzień 3 (3 października 2024)

"Nowoczesne rozwiązania i technologie w branży dźwigowej” – dzień wystawcy

Referaty programowe: firmy - wystawcy Poland Lift EXPO

Treść programu może ulec zmianie

Downloads:
(0 votes)
Zgłoszenie wynajmu powierzchni.pdf LiftExpo Poland 2024
Date2024-04-23
File Size 183.18 KB
Download 76
(0 votes)
LiftExpo Poland 2024 Space_Lease_Application.pdf
Date2024-04-23
File Size 174.71 KB
Download 72
(0 votes)
liftexpopoland2024_floorplan_v2304
Poland_LiftEXPO_2024_floorplan_v2304
Date2024-04-23
File Size 311.96 KB
Download 76