Targi EURO-LIFT 2018 zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju,
a WYSPA DOSTĘPNOŚCI patronatem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Targi EURO-LIFT 2018 odbędą się w dniach 2-4 października 2018 roku. Targi w tym roku cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców z Polski i zagranicznych z uwagi na dynamicznie rozwijający się w rynek dźwigowy w Polsce. Praktycznie zamknięta jest już lista wystawców w HALI E.

Tegoroczna edycja Targów EURO-LIFT zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla branży dźwigowej. W związku z podpisaniem przez PSPD z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju partnerstwa na rzecz dostępności, na terenie wystawowym powstanie specjalne stoisko tzw. WYSPA DOSTĘPNOŚCI promujące rozwiązania transportu pionowego dla osób z ograniczoną mobilnością obsługiwane przez organizację osób niepełnosprawnych FUNDACJĘ TUS, PFRON oraz przedstawicieli Ministerstwa. Będą mogli się Państwo bezpośrednio dowiedzieć o nowych możliwościach finansowania dobudowy i modernizacji dźwigów oraz platform, jak również o dostępnych środkach na rozwój firm.

Podczas Targów EURO-LIFT 2018 odbędą się dwie konferencje organizowane i współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów:

  1. Dnia 3 października 2018 r. konferencja dotycząca zagadnień technicznych nt. Konserwacja, modernizacja i instalacja dźwigów rok po wprowadzeniu norm EN PN 81.20/50 Formularz zgłoszeniowy on-line Program konferencji Karta zgłoszeniowa
  2. Dnia 4 października 2018 r. konferencja dotycząca edukacji kadr dla branży dźwigowej nt. Atelier Przyszłości - Doradztwo Edukacyjno - Zawodowe Formularz zgłoszeniowy na Ogólnopolski Kongres Edukacji Przyszłości
    Ta konferencja połączona jest z wizytą na Targach uczniów z techników objętych patronatem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów, w których realizowany jest program nauczania zawodu technik urządzeń dźwigowych.

Informacje dla wystawców, zwiedzających i uczestników konferencji:

Program konferencji Karta zgłoszeniowa Program targów numer-stoiska-pspd Patronat PFRON

Oferta dla wystawców Wszystkie formularze dla wystawców EURO-LIFT 2018 - ulotka EURO-LIFT 2018 - leaflet

Równolegle do EURO-LIFT 2018 odbędzie się salon LOKUM EXPO przeznaczone dla właścicieli i zarządców nieruchomości oraz spółdzielni mieszkaniowych. Przygotowywany jest ciekawy program imprez towarzyszących oraz seminariów.

Więcej informacji www.TargiKielce.pl/../euro-lift

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 8536639
Osoby i firmy zainteresowane udziałem w targach prosimy o kontakt