• Gra miejska

  Gra miejska "Kocham Windy"

  Zapraszamy do udziału w Grze miejskiej „KOCHAM WINDY”, wydarzeniu mającym na celu promocję i szerzenie wiedzy o nowym zawodzie, jakim jest technik urządzeń dźwigowych. Więcej
 • ELA

  ELA

  ELA opublikowała Białą Księgę i Streszczenie Wykonawcze dotyczące Bezpieczeństwa, Dostępności i Efektywności Energetycznej w Istniejących Dźwigach (SAEL) Więcej
 • Okazja

  Okazja

  Uwaga! Pakiet promocyjny zawiera 2 książki w cenie 199 zł + koszty przesyłki. Więcej
 • 1
 • 2
 • 3

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaproponować Państwu jednodniowe szkolenie dot. cięgien nośnych wykorzystywanych w urządzeniach transportu bliskiego. Prosimy o rejestrację przez Kartę zgłoszenia udziału zamieszczamy ją w załączeniu wraz z programem szkolenia.

Szkolenie będzie prowadzone przez Pana Artura Zielińskiego i jego program obejmuje:

Szanowni Państwo

W związku z tym, że kupiliście Państwo podręcznik Dźwigi hydrauliczne chcielibyśmy zaproponować Państwu jednodniowe szkolenie, w którym chcemy poszerzyć zagadnienia z podręcznika również związane z konserwacją i instalacją dźwigów hydraulicznych.

W szkoleniu mogą wziąć udział również te osoby, które nie nabyły podręcznika, ale chcące poszerzyć swoją wiedzę na temat dźwigów hydraulicznych.

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za zakup podręczników:

 1. "Dźwigi hydrauliczne"
 2. "Dźwigi elektryczne. Podstawy budowy, zasada działania."

Mamy nadzieję, że oba podręczniki są pomocnym narzędziem w codziennej pracy w branży dźwigowej.

Mamy świadomość, że szereg zawartych w nich informacji może wymagać wyjaśnienia bądź pogłębienia lub aktualizacji.

W związku z powyższym przygotowujemy dla Państwa, naszych czytelników szkolenie mające na celu rozwinięcie zagadnień omówionych w ww. podręcznikach.

Szanowni Państwo
W sierpniu br. przesłaliśmy Państwu, korzystającym z naszych podręczników Dźwigi hydrauliczne i Dźwigi elektryczne, informację o planowanym dla Państwa szkoleniu poszerzającym i aktualizującym wiedzę zawartą w tych podręcznikach.

Dlatego serdecznie zapraszamy na przygotowane dla Państwa nowe szkolenie w 2022 r. na temat: "Nowoczesne rozwiązania dźwigów hydraulicznych"

Technologia dźwigów hydraulicznych dynamicznie się rozwija. Podczas szkolenia będziecie Państwo mogli wziąć udział w części teoretycznej oraz praktycznej, na którą położyliśmy szczególną uwagę.

Przedstawimy Państwu rozwiązania firmy Hydroware AB https://hydroware.co.uk jednego z liderów w produkcji dźwigów hydraulicznych.

Będzie również możliwość nawiązania współpracy z firmą Hydroware AB, która planuje szerszą obecność na polskim rynku.

Szczegółowy program szkolenia, które odbędzie się w dniu 15 listopada 2021 r. w formie stacjonarnej znajdą Państwo w załączonym do niniejszego pisma programie szkolenia. Pobierz

Formularz zgłoszeniowy

Szanowni Państwo!

W latach 2019-2002 roku zorganizowaliśmy z sukcesem szereg konferencji dla spółdzielni mieszkaniowych nt. "NOWE obowiązki i możliwości dla właścicieli dźwigów osobowych w kontekście zmian w prawie oraz programu Dostępność +"

W tym roku organizujemy cykl szkoleń będących kontynuacją i uszczegółowieniem tamtej tematyki, a dotyczące działań formalnych, technicznych i prawnych związanych z wyposażaniem istniejących budynków mieszkalnych wielorodzinnych w dźwigi osobowe. Z uwagi na stan epidemii COVID-19 szkolenia będziemy prowadzić on-line.